78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

63. Arkadiusz Mężyński | Metropolis G30, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej SztukiMetropolis G30, 2018
63
Metropolis G30, 2018

Arkadiusz Mężyński (ur. 1978)

Metropolis G30, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: MĘŻYŃSKI

Cena wylicytowana
1 600 zł