Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

29. Arkadiusz Dzielawski | Telefon do szefa, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejTelefon do szefa, 2017
29
Telefon do szefa, 2017 - 1Telefon do szefa, 2017 - 2

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Telefon do szefa, 2017

olej, płyta, 72 x 62 cm (nieregeularny kształ podobrazia)
sygnowany l.d.: '20 [monogram AD] 17 | Arkadiusz | Dzielawski' oraz opisany na odwrocie: '20 [pieczęć autorska] 17 | Arkadiusz | Dzielawski | Telefon do szefa'

Arkadiusz Dzielawski
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, a także Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni Jerzego Filipa Sztuki. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Otrzymał w 1993 roku Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy.
Cena wylicytowana
9 000 zł