Aukcja Sztuki Fantastycznej / 25 czerwca 2022

23. Arkadiusz Dzielawski | Portal XV, 2022

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejPortal XV, 2022
Arkadiusz Dzielawski | Portal XV, 2022

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Portal XV, 2022

technika własna (olej, płyta, ręcznie rzeźbiona rama), 90 x 92 cm, sygnowany na odwrocie: '[pieczęć autorska] | Arkadiusz | Dzielawski | Portal XV'

Arkadiusz Dzielawski
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, a także Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni Jerzego Filipa Sztuki. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Otrzymał w 1993 roku Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy.
Cena wylicytowana
54 000 zł