Aukcja Sztuki Fantastycznej / 20 lutego 2021

32. Arkadiusz Dzielawski | Kamelełon - samotny prestidigitator, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejKamelełon - samotny prestidigitator, 2020

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Kamelełon - samotny prestidigitator, 2020

olej, deska, tondo - średnica 80 cm, sygnowany p.b.: '20 [mongram AD] 20 | Arkadiusz | Dzielawski oraz opisany na odwrocie: 20 [pieczęć autorska] 20 | Arkadiusz | Dzielawski | Kamelełon - samotny | prestidigitator'

Arkadiusz Dzielawski
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, a także Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni Jerzego Filipa Sztuki. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Otrzymał w 1993 roku Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy.
Cena wylicytowana
24 000 zł