Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

6. Apoloniusz Kędzierski | Na błotnistej drodze, 1890 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Na błotnistej drodze, 1890 r.
Na błotnistej drodze, 1890 r. - 1Na błotnistej drodze, 1890 r. - 2

Apoloniusz Kędzierski (1861 Suchedniów – 1939 Warszawa)

Na błotnistej drodze, 1890 r.

olej, płótno dublowane, 65 x 105 cm, sygn. i dat. l.d.: A.Kędzierski / 1890
Opisywany i reprodukowany:
Apoloniusz Kędzierski 1861–1939 [kat. wystawy monograficznej] red. Stanisław Duszak, Maryla Kowalska, Lublin 1981 r., il. 10.