23. Apoloniusz Kędzierski | Mężczyzna na ławce, 1910 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Mężczyzna na ławce, 1910 r.
mezczyzna-na-lawce-1910-r-apoloniusz-kedzierski-1380554mezczyzna-na-lawce-1910-r-apoloniusz-kedzierski-1197459

Apoloniusz Kędzierski (1861 Suchedniów – 1939 Warszawa)

Mężczyzna na ławce, 1910 r.

olej, deska, 33 x 23 cm, sygn. i dat. p.d.: A. Kędzierski / 910