Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

18. Apoloniusz Kędzierski | Mężczyzna na ławce, 1910 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Mężczyzna na ławce, 1910 r.
Mężczyzna na ławce, 1910 r. - 1Mężczyzna na ławce, 1910 r. - 2

Apoloniusz Kędzierski (1861 Suchedniów – 1939 Warszawa)

Mężczyzna na ławce, 1910 r.

olej, deska, 33 x 23 cm, sygn. i dat. p.d.: A. Kędzierski / 910