Varia 29 / 15 maja 2019

30. Antoni Trzeszczkowski | Eskorta

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 29Eskorta
30
Eskorta

Antoni Trzeszczkowski (1902-1974)

Eskorta

olej, płótno naklejone na tekturę, 26 x 43,5 cm, sygn. p.d.: Eskorta / Trzeszczkowski

Cena wylicytowana
3 800 zł