Varia 27 / 19 grudnia 2018

76. Antoni Teslar | Na wiejskim podwórzu, 1955 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Na wiejskim podwórzu, 1955 r.
76
Na wiejskim podwórzu, 1955 r.

Antoni Teslar (1898 Krzeszowice - 1972)

Na wiejskim podwórzu, 1955 r.

olej, tektura, 30 x 39 cm, sygn. i dat. p.d.: a.Teslar 1955