Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

47. Antoni Piotrowski | Wśród płomieni, 1907 r.

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWśród płomieni, 1907 r.
47
Wśród płomieni, 1907 r. - 1Wśród płomieni, 1907 r. - 2

Antoni Piotrowski (1853 Nietulisko Duże - 1924 Warszawa)

Wśród płomieni, 1907 r.

olej, płótno, 100,5 × 65,5 cm
sygn. dat. l.d.: A.PIOTROWSKI/1907

Cena wylicytowana
30 000 zł