Aukcja Malarstwa Polskiego / 8 lutego 2023

14. Antoni Piotrowski | Studium konia, 1887 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoStudium konia, 1887 r.
studium-konia-1887-r-antoni-piotrowski-525087studium-konia-1887-r-antoni-piotrowski-748323

Antoni Piotrowski (1853 Nietulisko Duże - 1924 Warszawa)

Studium konia, 1887 r.

olej, tektura, 45,5 x 37 cm, sygn. cyrylicą i dat. p.d.: 1887 A. Piotrowski