Varia 30 / 29 czerwca 2019

21. Antoni Lange | Nad potokiem, 1840 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Nad potokiem, 1840 r.
Nad potokiem, 1840 r. - 1Nad potokiem, 1840 r. - 2Nad potokiem, 1840 r. - 3

Antoni Lange (1774 Wiedeń – 1842 Lwów)

Nad potokiem, 1840 r.

olej, płótno, 34 × 43 cm
sygn. i dat. l. d.: A. Lange/1840

Cena wylicytowana
8 000 zł