Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

13. Antoni Kozakiewicz | Zabawa z dzieckiem, 1910 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Zabawa z dzieckiem, 1910 r.
zabawa-z-dzieckiem-1910-r-antoni-kozakiewicz-980703zabawa-z-dzieckiem-1910-r-antoni-kozakiewicz-1265055

Antoni Kozakiewicz (1841 Kraków - 1929 tamże)

Zabawa z dzieckiem, 1910 r.

olej, deska, 34 x 26 cm, sygn. i dat. p.d.: A.Kozakiewicz / Szczawnica 1910, na odwrocie: Michalince Łaskiej / na pamiatkę Chrztu 16 Stycznia 1910 / Akozakiewicz / w Szczawnicy