Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

20. Antoni Kozakiewicz | Pożegnanie, 1903 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPożegnanie, 1903 r.
Pożegnanie, 1903 r. - 1Pożegnanie, 1903 r. - 2

Antoni Kozakiewicz (1841 Kraków - 1929 tamże)

Pożegnanie, 1903 r.

olej, płótno, 58,5 x 42 cm
sygn. p. d.: A.Kozakiewicz
na odwrocie napis: "Kochanemu An(?)Szubertowi / Przyjaciel /A.Kozakiewicz/Warszawa, październik/1903

Cena wylicytowana
55 000 zł