Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

96. Antoni Kowalski | Modlitwa dla Ciebie, 2001 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiModlitwa dla Ciebie, 2001 r.
96
Modlitwa dla Ciebie, 2001 r.

Antoni Kowalski (1957-)

Modlitwa dla Ciebie, 2001 r.

olej, płótno; 97 × 130 cm
sygn. i dat. l. d.: ANTONI KOWALSKI 01
na odwrocie napis p. g.: ANTONI KOWALSKI / ?MODLITWA DLA CIEBIE? / OLEJ 2001 97 X 130 cm