Aukcja Prac na Papierze / 30 marca 2017

8. Antoni Kamieński | Żubry, 1912 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeŻubry, 1912 r.
Żubry, 1912 r.

Antoni Kamieński (1860-1933)

Żubry, 1912 r.

litografia, papier, 24,5 x 32 cm (wymiar arkusza), sygn. na płycie p.d.: AKamieński, z teki Szkice z Puszczy Białowieskiej, 1912 r.

Cena wylicytowana
200 zł