72. Anton de Brade | Rybaczki

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Rybaczki
72
rybaczki-anton-de-brade

Anton de Brade (1887-1973)

Rybaczki

olej, płyta, 56,5 x 45 cm, sygn. p.d.: A. Brade