83. Anton de Brade | Kobieta z kurami

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Kobieta z kurami
83
Kobieta z kurami

Anton de Brade (1887-1973)

Kobieta z kurami

olej, płyta, 44 x 58 cm, sygn. p.d.: Anton Brade