20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

9. Anna Zalewska | Zamiast szeptów oddaj starych słów cień, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuZamiast szeptów oddaj starych słów cień, 2020
zamiast-szeptow-oddaj-starych-slow-cien-2020-anna-zalewska

Anna Zalewska

Zamiast szeptów oddaj starych słów cień, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: ' "Zamiast szeptów oddaj starych słów cień", Anna Zalewska 2020'

Cena wylicytowana
1 500 zł