48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

1. Anna Zalewska | Portret triumfalny, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPortret triumfalny, 2014
Portret triumfalny, 2014

Anna Zalewska

Portret triumfalny, 2014

akryl, płótno, 70 x 90 cm
sygn. p.d.: Zalewska