41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

72. Anna Zalewska | Portret różowy, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiPortret różowy, 2014
72
Portret różowy, 2014

Anna Zalewska

Portret różowy, 2014

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 800 zł