64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

13. Anna Zalewska | Milczenie było echem snów, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiMilczenie było echem snów, 2016
Milczenie było echem snów, 2016

Anna Zalewska

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p. d.: Zalewska oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
4 200 zł