18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

22. Anna Tomicka | In keeping secrets of silent Earth, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku In keeping secrets of silent Earth, 2020
In keeping secrets of silent Earth, 2020

Anna Tomicka (ur. 1985)

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygnowny na odwrocie

Cena wylicytowana
4 000 zł