13. Anna Stanisz | Niu, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Niu, 2020
niu-2020-anna-stanisz

Anna Stanisz

Niu, 2020

olej, płótno, 81 x 60 cm, syg. i dat. śr. dół: Stanisz 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł