Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

37. Anna Sokolska | Spacer z niebieskimi ptakami, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejSpacer z niebieskimi ptakami, 2020
37
spacer-z-niebieskimi-ptakami-2020-anna-sokolska

Anna Sokolska

Spacer z niebieskimi ptakami, 2020

akryl, piórko, tusz, płótno naklejone na płytę, 60 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'A.'20 Sokolska'

Anna Sokolska
Ukończyła Europejską Akademię Sztuk w Warszawie, wydział Grafiki Warsztatowej. W roku 2017 obchodziła 25-lecie pracy twórczej. Jest laureatką międzynarodowych nagród w dziedzinie grafiki warsztatowej i rysunku satyrycznego, uczestniczką wielu konkursów, plenerów i wystaw w Polsce i zagranicą. Była laureatką i jurorką Międzynarodowego Konkursu na rysunek satyryczny "Jaka będę". Uprawia rysunek, rysunek satyryczny, malarstwo. Członkini Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki i nieformalnej grupy artystycznej „Terytoria Stowarzyszone”, wystawia również z nieformalną grupą Ciemna Strona Sztuki. Mieszka i pracuje w Gdańsku.
Cena wylicytowana
10 000 zł