39. Anna Pszonka | Uczta II, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Uczta II, 2020
39
uczta-ii-2020-anna-pszonka

Anna Pszonka

Uczta II, 2020

olej, płótno, 65 x 90 cm, sygn. p.d.: Anna Pszonka oraz opisany na odwrocie: UCZTA II | ANNA PSZONKA, 2020

Cena wylicytowana
1 500 zł