63. Anna Piotrowiak | Mimo Wszystko..., 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Mimo Wszystko..., 2020
63
mimo-wszystko-2020-anna-piotrowiak

Anna Piotrowiak

Mimo Wszystko..., 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: 2020 A.Piotrowiak

Cena wylicytowana
1 000 zł