64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

84. Anna Piotrowiak | Materiał na żonę, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiMateriał na żonę, 2016
84
Materiał na żonę, 2016

Anna Piotrowiak

Materiał na żonę, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
3 200 zł