11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

53. Anna Osiecka | Luna, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuLuna, 2018
53
Luna, 2018 - 1Luna, 2018 - 2

Anna Osiecka (ur. 1984)

Luna, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Anna Osiecka „Luna” 2018 R

Anna Osiecka W latach 2008 – 2013 oraz 2013 – 2017 studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych  im Jana Matejki w Krakowie. Dyplomy z rysunku w pracowni prof. Bogusławy Bortnik – Morajdy,  malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka i malarstwa ściennego w pracowni prof. Romana Łaciaka. Obrazy artystki zdobią kolekcje w zbiorach krajowych i zagranicznych. Wybrane wystawy: 2018 – wystawa pokonkursowa II Przeglądzie Sztuki Współczesnej "Nowa Awangarda" Wyróżnienie na wystawie pokonkursowej Galeria Szyb Wilson, Katowice (wyróżnienie); 2017 – wystawa indywidualna „Strefa ciszy”, Galeria RIO, Kraków; 2015 – wystawa zbiorowa „Tabu”, Galeria Łaźnia, Radom; 2014 – wystawa zbiorowa „Zielnik”, Zamek w Otmuchowie; 2011 – wystawa zbiorowa „Partytury graficzne”, Dwór Czeczów.
Cena wylicytowana
2 400 zł