58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

56. Anna Noszczyńska | Miasto, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiMiasto, 2015
56
Miasto, 2015

Anna Noszczyńska

Miasto, 2015

olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie