62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

14. Anna Maria Macugowska | Portret z perłą, 2015

HomeAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiPortret z perłą, 2015
Portret z perłą, 2015

Anna Maria Macugowska

Portret z perłą, 2015

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. na odwrocie