72. Anna Malinowska | Superksiężyc, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Superksiężyc, 2020
72
superksiezyc-2020-anna-malinowska

Anna Malinowska

Superksiężyc, 2020

akryl, płótno, 80 x 130 cm, sygn. p.d.: AM

Cena wylicytowana
1 100 zł