66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

21. Anna Kołakowska | Winter, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiWinter, 2016
Winter, 2016

Anna Kołakowska

Winter, 2016

olej, płótno, 17 x 20 cm (trójkątny blejtram), sygn. na odwrocie