62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

4. Anna Kołakowska | Grass on the beach, 2016

aAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiGrass on the beach, 2016
Grass on the beach, 2016

Anna Kołakowska

Grass on the beach, 2016

olej, płótno, 56 x 46 cm, olej, płótno, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
500 zł