78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

49. Anna Jarzymowska | Bez tytułu, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2018
49
Bez tytułu, 2018

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 × 110 cm, sygn. na odwrocie: Jarzymowska

Cena wylicytowana
1 100 zł