73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

37. Anna Jarzymowska | Bez tytułu, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2018
37
Bez tytułu, 2018

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł