58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

25. Anna Jarzymowska | Bez tytułu, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100 x 160 cm
sygn. na odwrocie