61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

66. Anna Jarzymowska | Bez tytułu, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
66
Bez tytułu, 2016

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 110 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł