3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

5. Anna Jagodova | Owoc dla Persefony II, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuOwoc dla Persefony II, 2016
Owoc dla Persefony II, 2016

Anna Jagodova

Owoc dla Persefony II, 2016

olej, płótno, 50 x 30 cm, sygn. p.d.: a. jagodova 2016

Cena wylicytowana
1 500 zł