23 Aukcja Sztuki XXI wieku / 29 maja 2021

2. Anna Jagodova | Białe futerko, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne23 Aukcja Sztuki XXI wiekuBiałe futerko, 2015
Anna Jagodova | Białe futerko, 2015

Anna Jagodova (ur. 1986)

Białe futerko, 2015

olej, płótno, 55 x 38 cm, sygnowany l.d.: a. jagodova 2015

Anna Jagodova
Studia ukończyła w 2010 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom magisterski otrzymała w Pracowni Drzeworytu u prof. Bogdana Migi. Praca ta została doceniona wyróżnieniem oraz uczestnictwem w wystawie „Najlepsze dyplomy 2009/2010” w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie. Od roku 2011 jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Otrzymała Medal Salonu 100-lecia ZPAP Okręgu Krakowskiego. Uczestniczyła w wielu wystawach indywidualnych, zbiorowych oraz plenerach. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką.
Cena wylicytowana
6 000 zł