57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

9. Anna Cichoń | Bez tytułu z cyklu "Kręgi sukien, wstrzymany pęd...", 2014-2015

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu z cyklu "Kręgi sukien, wstrzymany pęd...", 2014-2015
Bez tytułu z cyklu

Anna Cichoń

Bez tytułu z cyklu "Kręgi sukien, wstrzymany pęd...", 2014-2015

olej, płótno, 70 x 84,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł