Varia 17 / 11 maja 2017

62. Anna Chamiec | Miniatura - Portret Eleonory Borchowej , wg. Aleksandra Molinary

aAukcje archiwalneVaria 17Miniatura - Portret Eleonory Borchowej , wg. Aleksandra Molinary
62
Miniatura - Portret Eleonory Borchowej , wg. Aleksandra Molinary

Anna Chamiec (1913-2000)

akwarela i gwasz, kość słoniowa, 7,4 x 5,1 cm, sygn. p.ś.: A.Molinary: Anna Chamiec 1976