65 Aukcja Młodej Sztuki / 26 stycznia 2017

6. Anna Borcz | Hawaje, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne65 Aukcja Młodej SztukiHawaje, 2012
Hawaje, 2012

Anna Borcz

Hawaje, 2012

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: AB oraz na odwrocie: Anna Borcz, Hawaje, 2012

Cena wylicytowana
500 zł