61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

57. Anita Sikora | Struktury I, 2015

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiStruktury I, 2015
57
Struktury I, 2015

Anita Sikora

Struktury I, 2015

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł