80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

17. Anita Domeracka | Kobieta na szachownicy, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiKobieta na szachownicy, 2020
Kobieta na szachownicy, 2020

Anita Domeracka

Kobieta na szachownicy, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: anita domeracka

Cena wylicytowana
1 200 zł