80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

43. Angelika Milaniuk-Mitruk | Spacer z cyklu „Boski pierwiastek”, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiSpacer z cyklu „Boski pierwiastek”, 2018
43
Spacer z cyklu „Boski pierwiastek”, 2018

Angelika Milaniuk-Mitruk

akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: AMM oraz na odwrocie: „Spacer” 2018r akryl + olej na płótnie Angelika Milaniuk-Mitruk

Cena wylicytowana
3 800 zł