Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

68. Andrzej Zygmut Oleś | Wieczór wigilijny, 1941

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWieczór wigilijny, 1941
68
Wieczór wigilijny, 1941

Andrzej Zygmut Oleś (1886 Iwonicz-1952 Kielce)

Wieczór wigilijny, 1941

akwarela, papier, 23 x 31,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: A. Oleś /1941

Cena wylicytowana
1 300 zł