Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

15. Andrzej Wroński | Z wiatrem, 2021 r.

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejZ wiatrem, 2021 r.
z-wiatrem-2021-r-andrzej-wronski

Andrzej Wroński (ur. 1942 Chrzanów)

Z wiatrem, 2021 r.

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. l.d.: Andrzej Wroński | 2021

Andrzej Wroński Studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1968 r. Uprawia malarstwo, grafikę artystyczną i użytkową. Jego prace wystawiane były na wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach w kraju i za granicą, między innymi w Szwecji, USA, Japonii, Danii, Niemczech i Belgii. W latach 80-tych i 90-tych tworzył w nurcie realizmu fantastycznego. Wielokrotnie publikował prace na łamach miesięcznika Fantastyka oraz Nowa Fantastyka w latach 1987-90.
Cena wylicytowana
6 500 zł