80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

21. Andrzej Wroński | Daleki rejs, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiDaleki rejs, 2019
Daleki rejs, 2019

Andrzej Wroński (ur. 1942 Chrzanów)

Daleki rejs, 2019

olej, płótno, 65 x 52 cm, sygn. p.d.: Andrzej Wroński 2019

Andrzej Wroński Studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1968 r. Uprawia malarstwo, grafikę artystyczną i użytkową. Jego prace wystawiane były na wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach w kraju i za granicą, między innymi w Szwecji, USA, Japonii, Danii, Niemczech i Belgii. W latach 80-tych i 90-tych tworzył w nurcie realizmu fantastycznego. Wielokrotnie publikował prace na łamach miesięcznika Fantastyka oraz Nowa Fantastyka w latach 1987-90.
Cena wylicytowana
1 500 zł