60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

75. Andrzej Tuźnik | Rua em sol, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiRua em sol, 2016
75
Rua em sol, 2016

Andrzej Tuźnik

Rua em sol, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l. d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęć autorska

Andrzej Tuźnik Absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. W 2000 r. uzyskał dyplom z wyróżnieniem dziekańskim z malarstwa pod kierunkiem W. Wróblewskiego. W l. 1997-2005 pracował jako plastyk w Państwowym Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Od 2005 r. związany z Trójmiastem. Uczestnik wystaw indywidualnych: Galeria 31; Lublin, Karczma Złoty Osioł, Lublin oraz zbiorowych: „Autograf 2001”, Teatr Osterwy, Muzeum Lubelskie; „Polsk Konst”, Malmö. Prace artysty znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Szkocji i Niemczech. Ostatnie wystawy: Wiosna artystów – Pruszcz Gdański, Artbistro Stalowa 52 – Warszawa, Sztuka Wyboru – Gdańsk. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański.
Cena wylicytowana
500 zł